Xerxes

Vstupenky a termovstupenky

Formou vlastní zakázkové výroby, vyrábíme a dodáváme různé druhy a formáty vstupenek a termovstupenek pro přístupové a pokladní systémy a parkovací termolístky pro parkovací systémy a automatické pokladny.

Pro výrobu termovstupenek a parkovacích termolístků používáme výhradně termopapíry od renomovaných dodavatelů jako KANZAN, KÖEHLER, MITSUBISHI, případně JUJO, v standardních gramážích 60g/m2 a 140g/m2. Na speciální zakázky, s požadavky na vyšší tuhost a mechanickou trvanlivost materiálu, používáme termopapíry až do gramáže 240g/m2. Pro outdoorové systémy používáme termopapíry se zvýšenou odolností proti vlhkosti a kolísání teplot.

Tento používaný „značkový“ materiál garantuje, při dodržování doporučených skladovacích podmínek (chemikálie, teplota, vlhkost, teplo…atd.), dlouhodobé zachování čitelnosti tisku až 7 let. Na přání zákazníků vyrábíme i z materiálů s garantovanou čitelností tisku 10, nebo 20 let.

Základní rozdělení:

Termovstupenky a parkovací termolístky: jsou vyráběny v různých návinech na kotoučích, s dutinkami 25,4 mm, 40 mm, případně 76 mm, nebo skládané CIK-CAK, kdy v jednom skladu/vrstvě může být jeden, nebo i několik kusů a v kartonu bývá jeden až tři sloupce těchto skladů. Jednotlivé kusy a případné kontrolní útržky, jsou od sebe odděleny mikroperforací. Termovstupenky a parkovací termolístky je možno plnobarevně potisknout z lícní i rubové strany a jejich součástí může být i magnetický proužek. Značky pro optočidlo tiskárny jsou řešeny formou tištěné černé značky, nebo vyseknutým průzorem.

Vstupenky: jsou nejčastěji vyráběny v plošných, jednotlivých formátech A5 a menších, ze standardního kancelářského papíru o gramáži 80g/m2, případně ze speciálních, křídových a lakovaných papírů o vyšší gramáži a různých individuálních rozměrech. Dříve jsme vyráběli i vstupenky na perforovaném, traktorovém papíru do jehličkových tiskáren, ale ty už se nyní příliš nepoužívají. Zejména z důvodu hlučnosti těchto jehličkových tiskáren, se přechází na zcela tiché termotiskárny.